Як правильно доглядати за пуховиком?

Як правильно доглядати за пуховиком?

Пуховик взимку – це справжній порятунок від вітрів і морозів. В стильній куртці або пальто, всередині якого м’який і легкий качиний або гусячий пух, так тепло і затишно. Один мінус – пуховик рано чи пізно доводиться прати. Благо, зробити це можна і в домашніх умовах, довіривши пуховик пральній машині.

Наш інструктаж з прання повністю безпечний тільки в тому випадку, якщо на етикетці вашої речі не зазначено: «Тільки суха хімчистка». Хоча, варто відзначити, що і такі «серйозні» куртки добре переносять прання, якщо дотримуватись правил.
Отже, перед пранням відстебніть хутро, закрийте всі блискавки, застебніть ґудзики і перевірте кишені.
Особливо помітні плями і найбільш забруднені місця (манжети, комір, кишені) краще попередньо потерти м’якою щіткою або губкою, змоченою в розчині з миючим засобом, або обробити спеціальною рідиною для видалення плям.
Акуратно заклавши пуховик лицьовою стороною в пральну машину, вибирайте програму «Прання пуховиків» (якщо така є у вашій машині) і делікатний режим прання. Виставте температуру 30 градусів, а віджим – 600 оборотів в хвилину.
Залийте в ємність для порошку засіб для прання пуховиків. Не виявилося такого засобу? Використовуйте гель для прання, але не порошок.
Разом з пуховиком закладіть всередину барабана 3-5 тенісних м’ячиків (при пранні м’ячі потрапляють між тканиною і створюють більш вільну циркуляцію повітря). Немає м’ячів? Закладіть в машинку 3-5 щільних «клубків» з шкарпеток.
Коли основне прання закінчиться, додайте цикл додаткового полоскання: це дозволить очистити річ від залишків гелю і прибере всі розводи.
Якщо машинка оснащена функцією сушіння, використайте її, виставивши найнижчу температуру. Річ буде, як нова.
Вийде висушити пуховик і без машинки. Куртку акуратно повісьте на плічки і дайте їй висохнути, не забуваючи частіше збивати пух-наповнювач руками і розподіляти його всередині як можна рівномірніше.
Якщо у вашому пуховику після прання почав вилазити пух, то це говорить про погану якість виробу. Але можна спробувати врятувати виріб одним народним способом. Після того, як пуховик повністю висохне, побризкайте його внутрішню поверхню лаком для волосся. Для цих цілей придбайте самий дешевий лак для волосся. Він відрізняється дуже «термоядерними» властивостями. Це може бути лак для волосся «Принадність». Коштує він копійки, а ось становище може врятувати. Чим кращої якості лак, тим менше він допоможе в цій ситуації. Адже нові лаки націлені на те, щоб максимально не шкодити волоссю, тому дія у них пом’якшена.

Фото з сайта korysni-porady.info.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%