Правда одним реченням 20.12.2018

Правда одним реченням 20.12.2018

…Оскільки 25 грудня – Різдво Христове за західним обрядом, то в зв’язку  з цим понеділок – 24 грудня – та вівторок – 25 грудня – оголошено вихідними днями, а Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку не працюватиме через відзначення римо-католиками народження Ісуса й 26 грудня 2018 р.
…Прокуратура порушила кримінальне провадження щодо злісного невиконання 29-річною мешканкою с. Купичів Турійського р-ну обов’язків із догляду за дитиною через смерть її 8-місячної дитини.
…Луцьк відвідала делегація з партнерського району ФРН – краю Ліппе землі Північний Рейн-Вестфалія ФРН, який за проектом «Екологічна дружба понад кордонами» серед іншого забезпечив встановлення 130 сміттєвих контейнерів для роздільного збору сміття в обласному центрі Волині. 
…У номінації «Міський голова року» премії «Люди року – 2018», що проводилася у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», перемогу отримав Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк.
…За дорученням Ковельського міського голови Олега Кіндера його заступник Ігор Прокопів на запрошення «Народної спілки Німеччини догляду за військовими похованнями» побував у м, Берліні на урочистостях із нагоди 100-річчя закінчення Першої світової війни.
…Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який родом із сусіднього м. Рівного, із дружиною Іриною, представником Президента у парламенті (народилася в м. Дубно) відзначив черговий день народження за кордоном.
…Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков спростував чутки про те, що ніби особисто та його заступники отримують субсидії за житлово-комунальні послуги.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%