Справжнє свято

Справжнє свято

Працівники Горохівського центру поштового зв’язку  для передплатників обласних та районної газети минулого четверга влаштували максимально комфортні умови спілкування з людьми.

До своїх шанувальників  приїхали журналісти «Волинської газети», «Волині-нової», «Вісника і К» та «Горохівського вісника». Ще задовго до офіційного початку свята в операційній залі було стільки бажаючих зустрітися з працівниками місцевих видань, що, як то кажуть, ніде і яблукові впасти.  Високій явці читачів посприяли і листоноші, які нагадали  своїм клієнтам, що 13 грудня  відбудеться  свято передплатника.
Начальник Горохівського центру  поштового зв’язку №7  Волинської дирекції ПрАТ «Укрпошта» Олександр  Кмита з задоволенням спостерігав за роботою операторів, які приймали заявки на газети і журнали від  мешканців райцентру та прилеглих сіл. Здавалося, що 6 операторів  забезпечать швидкість оформлення передплати, не буде створюватися черга. Щоб посприяти колегам, навіть проявили зацікавленість в організації роботи і працівники, які перебували у декретній відпустці! 
Однак бажаючих було виявилося так багато, що роботи з оформлення квитанцій вистачило всім. Цим користалися працівники газет, які вели індивідуальну пропаганду своїх видань, пропонували брати участь в розіграшах цінних призів, роздавали для ознайомлення газети і журнали, ділилися планами редакційних колективів на наступний рік. Тобто, багатолюдність не створювала незручностей жодній із зацікавлених сторін.
– Не вперше проводимо такі свята для читачів, – ділиться своїми враженнями Олександр Васильович, – та завжди додається якась родзинка в організації  пропагандистської роботи працівників пошти серед населення. В цьому зацікавлені як поштарі, так і газетярі. Чи не так?
– Добре, коли на місцях розуміють проблему розповсюдження періодики, –продовжую думку Олександра Кмити. –  Стає на душі приємно, що нелегка журналістська праця належним чином знаходить свого  споживача.
Дійсно, в залі відчувався дух свята. Не лише за одягом помічаєш його неординарність, але й за тим, що поруч дідусів та батьків бачиш дітей, які допомагають обирати акційні призи, пригощаються смаколиками та чаєм, які пропонують учасникам свята працівники поштового відділення. Не відмовляють собі  посмакувати кавою, чаєм та печивом і журналісти.До нашого агітаційного столика, що навпроти колег із «Горохівського вісника», підходить  мама із двома дітками і подає квитанцію на передплату нашої газети на перше півріччя. Неоніла  Луцюк – багатодітна ненька, в неї 9 дітей. Прийшла на свято із найменшим своїм синочком – третьокласником Денисом, а також шестикласницею Анастасією, яка вже вподобала акційний приз – два порцелянові горщики. А Денис тим часом вже пропонує нашим колегам із Горохова квитанцію і також бере участь у безпрограшній лотереї.
Наступний  шанувальник нашого видання – сільський голова із Миркова Олександр  Лем разом із внуком,  першокласником Назаром.  25 років односельці довіряють йому не тільки посаду очільника громади. Зусиллями голови та керівника селянсько-фермерського господарства «Зоря» Степана Сайкевича вдалося  забезпечити вуличне освітлення  у селі, підтримується на належному рівні діяльність дитячого садочка, школи, фельдшерсько-акушерського пункту. До Нового року планують завершити ремонт даху сільського клубу. Технікою господарство допомагає селянам в обробітку паїв та присадибних ділянок – навесні, у жнива та восени. Наступного року у планах ремонт дорожнього полотна у селі. Не лише журналісти «Волинської газети», а й односельці сподіваються, що цей план буде втілено у життя. Такий вже життєвий принцип у колишнього афганця першого призову у 1979 -81 рр., кавалера найвищого у ті часи солдатського  бойового ордена.
– Бачу у вас  в руках з десяток квитанцій, якими виданнями захоплюється?
– Це ще з військового часу,– пригадує, – у  вільну годину, чого-чого, а газет в Афгані було багато. За два роки виробилася звичка, дотепер не полишаю у вільний час гортати газетні сторінки. 
До розмови долучається ще один наш шанувальник, колишній Горохівський військовий комісар підполковник Петро  Редчук. Що цікаво, Петро Микитович до лав Радянської армії призивався із Горохова у 1972 р. Проходив службу в НДР, залишився на позастрокову, закінчив Київське загальновійськове командне училище. Син Олексій також у званні підполковника, служив у Прикордонних військах.
Із кількох десятків зустрічей із передплатниками не можу не пригадати приємний для нашого видання випадок, який стався із Ольгою  Мартинюк – акушеркою Холонівського фельдшерсько-акушерського пункту, матір’ю 3 діточок, яка зараз перебуває у декретній відпустці. Вона з усмішкою розповідала, як змушена була з півдороги повернутися до поштового відділення через – відсутність у руках однієї передплатної квитанції із чотирьох наявних – на «Волинську газету». Дякуємо Вам, шановна Ольго Василівно, за таке пошанування нашої праці, а також усім, хто наступного року буде читати «Волинську газету»!

Степан ШЕГДА.

На фото автора: юна передплатниця Анастасія; сільський голова Миркова Олександр Лем із внуком Назаром; черга за газетним словом.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%