На Волині запрацював 16-й інклюзивно-ресурсний центр

На Волині запрацював 16-й інклюзивно-ресурсний центр

18 грудня вперше відкрив двері ІРЦ для дітей Горохівського району.

Про це інформують на сайті Волинської облдержадміністрації.

Інклюзивно-ресурсний центр створено рішенням Горохівської районної ради та облаштовано в приміщенні міської школи-гімназії.

На відкриття закладу завітали й гості з області – голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко та його заступниця Світлана Мишковець.

«Цей проект, який реалізовує Марина Порошенко, приніс багато нового в життя дітей з інвалідністю. Дякуючи Благодійному Фонду Порошенка наші дітки з особливими освітніми потребами мають можливість розвиватися, вчитися, спілкуватися. Інклюзивна освіта – це й випробування педагогів на душевність, порядність. Облаштування таких центрів свідчить про нашу людяність та європейський спосіб мислення», - зауважив Олександр Савченко.

Варто сказати, що серед обладнання в центрі є дидактичний спортивний куточок, тактильний та масажний килимок, бруси, балансир, сухий басейн тощо. Також тут чимало дидактичного матеріалу: логопедичні картки для постановки звуків, іграшки, кубики, абетка і цифри, звукова абетка, засоби для малювання, логічні ігри, інтелектуальні ігри, ігри на розвиток дрібної моторики, пазли тощо. Чудовим альтернативним доповненням стане настільне заняття з малювання піском на склі, яке подарував дітям напередодні Дня святого Миколая керівник найвищої виконавчої гілки влади в області.

«У нас будуть займатися дітки від двох до вісімнадцяти років. На сьогодні у нас працює чотири фахівці: два практичних психологи, логопед та реабілітолог. Загалом плануємо, що в штаті буде десятеро спеціалістів, наразі їх шукаємо. Реєстр дітей ми створюємо поступово, всіх бажаючих запрошуємо з завтрашнього дня записуватися у центр», - зауважила директор ІРЦ Світлана Лич.

До слова, до кінця року в області заплановано відкриття ще трьох аналогічних навчальних закладів.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (542) - 87.8%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%