«Спортивне сузір’я – 2018»

«Спортивне сузір’я – 2018»

Сьогодні, 20 грудня, в спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін-СІТІ» відбулося спортивне свято.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспортом» провели церемонію нагородження найкращих у сфері фізичної культури та масового спорту, які у цьому році доклали немало зусиль для того щоб як найбільше залучити до занять фізичної культурою і масовим спортом населення нашої області від дошкільнят до людей поважного віку за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, а також найкращих  спортсменів та тренерів Волинського регіонального центу з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

З привітальним словом виступили: директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад, виконуючий обов’язки начальника Волинського регіонального центу з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук.

У заході прийняли участь працівники місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також переможці та призери обласних та Всеукраїнських заходів та огляд конкурсів.

На святі для учасників заходу з культурною програмою виступили студенти Луцьких академії та коледжу рекреаційних технологій і права.

Номінанти були нагороджені грамотами, кубками, статуетками, спортивним інвентарем,  пам’ятним призами від Всеукраїнського, Волинського центрів ФЗН «Спорт для всіх» та спонсорів.

І на закінчення директор Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад  подякував  усім за клопітку працю, старання які були прикладені задля  популяризації фізичної  культури, масового спорту, здорового способу життя серед всіх вікових груп та верств населення за місцем навчання, проживання та відпочинку населення.

Після завершення свята працівники Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» провели соціальну кампанію «Не лінуйся! Рухайся!»

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%