Поліція передала колекцію зброї до музею

Поліція передала колекцію зброї до музею

На Волині правоохоронці передали в музей, вилучену в правопорушника, колекцію холодної зброї.

Про це інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

Учора, 21 грудня, поліція Волині в співпраці з СБУ та Державною виконавчою службою передала обласному краєзнавчому музею 14 одиниць холодної зброї кн. XIX поч. XX ст. Цінний арсенал правоохоронці вилучили в 2015 році під час спроби його незаконного ввезення в Україну.

«Зброя після вироку суду знаходилася на відповідальному зберіганні в Головному управлінні Нацполіції в області. Було встановлено, що передані предмети становлять історичну та культурну цінність. Приємно, що завдяки нашій співпраці Музейний фонд України поповнився колекцією холодної зброї», – зазначила заступник керівника поліції Волині, полковник поліції Наталія Пасічник.      

Довідково: відповідно до вироку Володимир-Волинського міського суду Волинської області в грудні 2015 року в зоні діяльності міжнародного пункту пропуску «Устилуг» Волинської митниці Державної фіскальної служби, волинянин незаконно, з приховуванням від митного контролю перемістив через митний контроль холодну зброю.

Суд призначив йому покарання із конфіскацією предметів контрабанди. На виконання вироку суду вилучена холодна зброя була передана на зберігання до ГУНП у Волинській області. Серед переданих речей – різноманітні багнети періоду Першої і Другої світових воєн. Окремі зразки озброєння є колекційною рідкістю і перебували на озброєнні армій інших континентів. До слова, вся зброя в добре збереженому стані, без дефектів. 

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%