«Русскій мір» – геть!

«Русскій мір» – геть! Голова фракції УКРОП у облраді Вячеслав Рубльов звернувся до Президента УкраїниПетра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про підтримку законопроекту №9139 (про внесення змін до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (щодо засудження та заборони «російського світу» («Русского міра») в Україні та винесення його повторно на сесію Верховної Ради.


За відповідний проект рішення депутати проголосували на черговій сесії облради 20 грудня ц. р.

Як відомо, законопроект, який забороняє у Україні «Русскій мір» і який запропонував прийняти на сесії Верховної Ради укропівець Олександр Шевченко, народні депутати провалили.

«Цей законопроект не прийнятий тому, що немає політичної волі. Олександр Шевченко показав для всіх українців, хто у Верховній Раді за Україну, а хто проти, бо ж навіть не вистачило голосів, аби за цей законопроект проголосували в першому читанні. Тобто, виходить так, що проукраїнських сил не вистачає, аби не тільки заборонити «Русскій мір» а відстоювати Україну, яка має розвиватися як самостійна держава», – наводить слова В’ячеслава Рубльова прес-служба Волинського УКРОПу.

Тож Волинська обласна рада з ініціативи В’ячеслава Рубльова звернулася до влади України, аби цей законопроект у парламенті підтримали та повторно винесли його на порядок денний сесії Верховної Ради України. За це проголосували 40 обранців волинської громади.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: В’ячеслав Рубльов на сесійному засіданні облради 20 грудня.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%