Індекс доброчесності Петра Філюка

Індекс доброчесності Петра Філюка

Вища кваліфікаційна комісія суддів лише з третьої спроби підтвердила високий рівень довіри до голови Апеляційного суду Волинської області Петра Філюка, який 21 грудня 2018 р. успішно пройшов співбесіду.


Додаткові питання у членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів ще 10 вересня 2018 р. виникли щодо земельних ділянок, об’єктів рухомого і нерухомого майна, а також заповнення декларації доброчесності. Тому була оголошена перерва в співбесіді з Петром Тодосьовичем, який представив письмові пояснення з додатком відповідних документів.

3 жовтня основною претензією до Петра Філюка стало те, що в декларації доброчесності за 2016 р. він не вказав, що здійснив адміністративне правопорушення. Йдеться про порушення Правил дорожнього руху по вул. Червоного хреста, де розташована споруда суду і, зрозуміло, робоче місце Петра Філюка. Проте дорожні знаки співробітники поліції встановили таким чином, що з жодного боку, їх не порушивши, до адмінбудівлі не під’їдеш! Що й довів Петро Філюк, після чого один із знаків демонтували.

І ось 21 грудня відбулася чергова співбесіда, яку Петро Філюк пройшов успішно. Він набрав 692,7 бали з 1000 можливих і отримав праву не лише бути головою Апеляційного суду Волинської області, але й розглядати судові справи.

Як зазначив у розмові з представником «Волинської газети» сам Петро Філюк, він позитивно оцінює досягнутий результат, а довготривалий процес співбесід визначив як додатковий життєвий досвід.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото ІА «Волинські новини»: Петро Філюк під час співбесіди.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%