Війна за «Пролісок»

Війна за «Пролісок»

Суддя Ківерцівського районного суду Вікторія Корецька взяла самовідвід у справі за позовом депутата облради від «Батьківщини» Валентини Касарди до Волинської обласної ради про скасування розпорядження та поновлення на посаді директора комунального санаторію «Пролісок». А напередодні в офісі здравниці матері та дитини невідомі вкрали сейф із документацією, в тому числі – фінансового плану...


Як повідомляє сайт «ВолиньUA», у відповідній ухвалі Вікторія Корецька наголошує, що позивач по справі – Касарда Валентина Іванівна є матір’ю Касарди Івана Івановича, який працював начальником Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області.

«Тим часом суддя Корецька Вікторія Віталіївна працювала разом із сином позивача, який, будучи начальником Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області, неодноразово підтримував державне обвинувачення у судових засіданнях із участю головуючої судді Корецької В. В., а тому зазначена обставина може викликати сумнів у сторін щодо об’єктивності та неупередженості при розгляді даної справи. Нагадаємо, що раніше Валентина Касарда програла суд Волиньраді, вимагаючи визнати незаконним та скасувати рішення від 26 вересня 2018 року №21/27 «Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок», – зазначає портал «ВолиньUA». 

Окрім того, вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за фактами викрадення в ніч із 21 на 22 грудня ц. р. з санаторію «Пролісок» сейфу з документами – відразу після того, як колективу санаторію в с. Гремяче Ківерцівського р-ну представили нового директора Оксану Бугайчук, за яку проголосували депутати на сесії 20 грудня ц. р.

Валентина Касарда – чинний депутат облради, обрана за списками партії «Батьківщина». Разом із кількома іншими колегами вона не входить до складу нинішньої більшості, до якої належать УКРОП, «Свобода», а також окремі депутати, які перебували в лавах уже ліквідованих фракцій «Самопомочі», «Нашого краю» і Радикальної партії Олега Ляшка.

Наш кор.

На фото з порталу «uahotels»: санаторій «Пролісок».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%