Снігова... бруківка та жовті жилети

Снігова... бруківка та жовті жилети Поміж кучугур снігу 23 грудня снують робітники, котрі намагаються навіть в екстремальних умовах зими вкласти на тротуарі бруківку.


Незважаючи на вихідні дні, повним ходом кипить робота на перехресті луцьких вул. Дубнівської та Карпенка-Карого. Тут намагаються надолужити втрачений час, тож після кількатижневого затишшя, що виникло після вкладання нового шару асфальту на пожвавленому перехресті, робітники та виконроби взялися за облаштування пішохідних доріжок. Роблять їх із бруківки, яку треба вкласти на спеціально підготовлену основу.

Вартість капітального ремонту цього перехрестя оцінювалося  у 10,0748 млн грн. Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради у червні ц. р. оголосив тендер через систему електронних закупівель Prozorro. 10 липня було визначено, що виграла івано-франківська фірма «ПБС», яка висловила готовність усе зробити за 9 млн 950 тис. грн. Її керівник – Іванна Непик.

Підрядник гарантуватиме якість виконаних робіт протягом 7 років із моменту здачі об’єкта в експлуатацію. Але скільки пролежить вкладена на щойно скуту морозом основу бруківка, покаже весна.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: потоп починається на лише на волинських річках, але й на луцьких вулицях.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%