Життя об’єднаних територіальних громад

Життя об’єднаних територіальних громад

ЛІКАРНЯ У ЦУМАНІ: ОБЛАДНАННЯ ПРИДБАЛИ, ПОТРІБНА ЩЕ «ШВИДКА»

Нещодавно народний депутат України Ірина Констанкевич побувала у Цуманській районній лікарні. У цьому медичному закладі не чекають допоки запрацює медична реформа, а чесно виконують клятву Гіпократа. Про це пишуть наші колеги з "Волинських новин".

Парламентар, своєю чергою, вважає своїм обов’язком підтримувати такі лікувальні заклади. Вже цього року за кошти соцеконому було придбано відеокольпоскоп, який допоможе виявляти та попереджувати хвороби у жінок на ранніх стадіях, а відповідно і ефективно їх лікувати, інформують на сайті нардепа.

Функціонування такої лікарні в Цумані є вкрай необхідним, адже відділення завжди переповнені, та, попри псевдомедичну реформу, лікарі дають собі раду і турбуються про своїх пацієнтів. Якість харчування просто чудова, а маленькі пацієнти безкоштовно забезпечуються багатьма ліками.

«У нашій лікарні лікуються й ті, хто не входить до об’єднаної територіальної громади, не відмовляємо нікому», – запевняє Цуманський селищний голова Анатолій Дорошук.

Також за кошти соцеконому, залучені народним депутатом Іриною Констанкевич для потреб лікарні, був придбаний аналізатор крові, що дає можливість зробити необхідний аналіз по 20 показниках протягом 60 секунд. Це значно полегшує роботу персоналу та дає можливість встановити точний діагноз.

Ще однією проблемою лікарні є авто швидкої допомоги, яке уже й важко назвати автомобілем, не те що «швидкою». З цього приводу Ірина Констанкевич звернулася до головного лікаря Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Шмаля.

«З метою надання якісної і своєчасної медичної допомоги населенню смт Цумань та прилеглих сіл, прошу Вас вжити усіх можливих заходів щодо придбання нового автомобіля для пункту екстреної медичної допомоги смт Цумань», – йдеться у депутатському зверненні.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%