Природні перлини

Природні перлини

Шацький національний природний парк відсвяткував 35-річчя

Привітати колектив прибув заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар. Серед присутніх на святі – начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко, директор Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька Ігор Жмурко, керівники Парку усіх років, колектив підприємства, ветерани галузі. Урочистість проходила в актовому залі Шацького лісоколеджу.

Під час урочистостей згадували історію створення та діяльності природоохоронної структури, людей, які присвятили своє життя Парку та його розвитку. Але найбільше говорили про нинішню сторінку життя. Адже вона – особливо яскрава.

Національний парк є справжнім осередком життя та суспільної активності для всього району. Охорона водних та лісових територій, турбота про туристів і суттєві податкові надходження до місцевих бюджетів – все це сфера відповідальності та результати роботи Нацпарку. Належним чином оцінили таку роль установи і представники місцевої влади, які також були присутні на урочистостях.

Не приховував приємних емоцій і заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар. Варто зазначити, що саме завдяки ініціативності та зусиллям Володимира Нальковича у Парку останнім часом відбулося дуже багато позитивних зміг.

– Все це – робота людей, які не шкодують сил та працюють так, як належить. Мені приємно, що протягом всіх часів, усіх років тут трудився серйозний колектив. Люди, які шанували ту природну скарбницю, що доручили їм громада і суспільство оберігати та своїми руками примножувати. Ми сьогодні отримали у спадок цю місію: зберегти все для нащадків  і передати у належному вигляді, – наголосив Володимир Бондар.

А тоді  вручив почесні грамоти Держлісагентства провідному науковому співробітнику Петрові Юрчуку, майстру лісу Світязького лісництва Вікторові Карпуку, майстру лісу Мельниківського лісництва Василеві Шпаку, майстру лісу Пульмівського лісництва Івану Гловацькому. Подякою голови Держлісагентства нагороджені старший майстер лісу Пульмівського лісництва Віктор Шевчук, працівників парку Ігоря Львовича, Петра Угляницю та Віктора Паскаля відзначено грамотами та подяками голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка. Відзнаки кращим із кращих вручила також директор Шацького НППП Марія Христецька.

Люди у залі говорили про те, що не пригадують такої кількості нагород та відзнак, слів вдячності на їхню адресу.

А дякувати колективу і справді є за що. Як прозвітувала у доповіді директор Марія Христецька, колектив Парку постійно і багато працює не лише над збереженням унікальної природи охоронної території, а й робить усе для популяризації цієї важливої справи. Працюють тут і над розвитком та популяризацією зеленого туризму. Адже чудово розуміють, що головним завданням є не лише зберегти унікальну красу природи, а й навчити якомога більше людей бачити та цінувати її. Не менш важливо у нинішніх умовах привабити туриста. Не секрет, що для розвитку потрібні кошти. Тому в парку постійно працюють і надалі працюватимуть над створенням європейських комфортних умов відпочинку.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%