Пам’ять

Пам’ять У Києві «рухівці» вшанували Чорновола

У Києві відбулась низка заходів з нагоди 81-х народин засновника політичної партії «Народний Рух України», державного та громадського діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Близько тисячі «рухівців» і вірних ідеї Чорновола взяли участь у покладанні квітів до місця загибелі –  Козацького Хреста під Борисполем та могили на Байковому кладовищі, а також урочистій ході Хрещатиком і зустрічі біля пам’ятника на розі Грушевського і музейного провулку.

«Дуже багато людей було на урочистостях. Приємно, що «Народний Рух України» зараз відроджується. І це надзвичайно помітно», – зазначив лідер одеської організації політичної партії «Народний Рух України» Михайло Кузаконь.

Це особливий день для «НРУ» ще й тому, що вперше за 20 років політична партія заявила, що візьме участь у президентських виборах і визначилась з єдиним кандидатом на пост Президента України. Ним став Голова партії, депутат Верховної Ради України Віктор Кривенко.

 «В Народному Русі потужна команда ідейних, професійних, прогресивних українців, які знають як відповідати на виклики, що стоять перед Україною. Ми сила, яка здобула Незалежність України. Тепер необхідно ЇЇ зберегти та здобути незалежність для українця. Вдячний побратимам за таку довіру та готовність разом працювати!» – сказав Кривенко.

Він зазначив, що особливим надбанням партії є старші «рухівці» – соратники Чорновола.  І закликав робити «НРУ» і надалі цікавішим, а також залучати нових людей, які перейматимуть досвід і розвиватимуть партію.

Нагадаємо, саме В’ячеславу Чорноволу вдалося перетворити Рух з аморфної організації в добре структуровану боєздатну політичну партію з конкретною програмою й чіткими національними орієнтирами, не дивлячись на розколи і підступні інтриги її членів. Мало в кого є сумніви, що загибель Чорновола – та сумнозвісна і загадкова аварія під Борисполем – ніякий не нещасний випадок, а замовне вбивство напередодні президентських виборів. Відтоді минуло 19 років, але ясності у цій історії донині немає.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%