#Спілкуйся_нарівні

#Спілкуйся_нарівні

Голова ОДА Олександр Савченко готував піцу з особливими дітками.

Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

Майстер-клас із приготування піци для дітей із синдромом Дауна за участі голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбувся у понеділок, 24 грудня.

4 сонячних діток з батьками зібралися у піцерії «Фелічіта», що на проспекті Соборності у м. Луцьку, аби разом із головою облдержадміністрації Олександром Савченком приготувати піцу. Та, як виявилось, у закладі з татом відпочивав ще один особливий хлопчик, який також долучився до флешмобу.

Так, 5 особливих дітей та керівник виконавчої гілки влади в області під керівництвом адміністратора закладу та повара-піцмайстра готували різні види піци, рецепти яких створювали за своїми вподобаннями. Хтось полюбляє на томатному соусі, інші – на вершковому. Окрім того, назви своєму творінню давали самостійно. Тож, у меню були: «Надія», «Смачна», «Смачна зима», «Париж», «Один», «Коктейль».

Доки ж піца пеклась, діти вирішили нагуляти апетит та сфотографуватись біля новорічно-різдвяної фотозони.

«Ідея не моя, але я з радістю підтримую будь-які ідеї, тому що своїм колегам я обіцяв – танці і осінній бал були не останніми такими заходами. Отак потихеньку ми йдемо до того, щоби все-таки робити тіснішими наші стосунки і ще раз довести усім, хто, можливо, утратив віру в майбутнє чи в себе, що можна і потрібно боротися за своє світле майбутнє. Це щоденно доводять наші воїни, які воюють незважаючи ні на що, це доводять і наші спортсмени-дефлімпійці. І сьогодні – оці хлопчики, які краще за мене робили піцу. Думаю, що все у них в житті попереду, головне – ніколи не складати руки і не опускати голову», - сказав Олександр Савченко.

Опісля, посмакувавши піцою, Олександр Ілліч подарував кожному учаснику солодкі гостинці з нагоди прийдешніх новорічно-різдвяних свят.

Своєю чергою, адміністрація закладу вручила дітям іменні сертифікати за власноруч виготовлені авторські піци.

До слова, ідея флешмобу, що з’явилась в облдержадміністрації, – популяризувати спілкування з людьми з інвалідністю. Тож голова облдержадміністрації вирішив передати естафету проведення колегам із інших областей, зокрема - головам обласних державних адміністрацій України.

«Те, що ми сьогодні робимо – не є чимось визначним, але якщо хтось на нас подивиться і повторить це, або навіть зробить краще, то це піде на користь усьому суспільству», - відзначив Олександр Савченко.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%