Права дітей

Права дітей

Юстиція Волині провела ігровий урок щодо протидії булінгу для школярів

Очільник юстиції Волині Антон Кустик спільно зі своєю командою – Богданою Довгополовою-Савотюк та Ольгою Голютою – провели останній в цьому році правоосвітній захід для дітей.

Юристи зустрілись із школярами 4-Б класу Луцької школи-гімназії №14 ім. Василя Сухомлинського, щоб розповісти про булінг та відповідальність за його вчинення. Заняття відбулося в ігровій формі – учні, задля вирішення судових справ у формі казки, могли приміряти на себе роль суді або ж потерпілого. Завдяки цьому школярі дізналися, як закони захищають дітей у нашій країні.

«Я вважаю, що про булінг потрібно говорити як можна частіше, щоб школярі знали чіткий алгоритм дій, якщо вони стали учасником чи свідком цього негативного явища. Саме відкрите спілкування з дітьми дозволить зменшити, а згодом і зовсім подолати цькування», – зазначив Антон Кустик.

Під час уроку юристи наголосили, що діти, які страждають від булінгу, завжди можуть звернутися за правовою консультацією до працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Богдана ХОМА.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%