Для особливих діток…

Для особливих діток…

27 грудня у Нововолинську відкрили просторий інклюзивно-ресурсний центр.

 

Про це інформує прес-служба Волинської облдержадміністрації.

На офіційну подію прибули голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна, міський голова Віктор Сапожніков, його перший заступник, секретар ради Андрій Сторонський, начальник управління освіти Ольга Лакиш й чимало інших гостей.

Також тут зібралися батьки та діти, працівники установи.

«Дякую усім, хто долучився до реалізації цього проекту. Я поділяю переконання Президента України Петра Порошенка, що відкриття таких центрів є надзвичайно благородною справлю, яка потрібна не лише дітям з особливими потребами, а й свідчить про нашу інтелігентність та європейськість. Здатність сприймати не таких, як ти сам – вагомий показник рівня свідомості суспільства», – зазначив Олександр Ілліч.

Окрім того, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області відзначив, що ІРЦ у Нововолинську – один з найкращих в області та привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

Під час заходу стало відомо, що облаштування інклюзивно-ресурсного центру обійшлося місцевому бюджету у 600 тисяч гривень. А обладнання закупили за рахунок коштів державної цільової субвенції в розмірі 186 тисяч гривень. Центр обладнаний сучасними меблями, оснащений реабілітаційним обладнанням, засобами корекції та ігровими матеріалами, дидактичним матеріалом для проведення занять, комп’ютерною технікою.

Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков відзначив, що успішна реалізація проекту стала можлива завдяки співпраці з обласною державною адміністрацією.

«Очі бояться, а руки роблять! Так і з центром. Багато роботи, багато коштів, але ми взялися – і вчасно все зробили. Хочу, аби у цьому закладі панував мир, спокій, затишок, увага та розуміння один до одного», – зауважив Віктор Борисович.

У навчальному закладі працюють 12 фахівців: директор – Оксана Макара, практичні психологи, вчителі-логопеди, реабілітологи, дефектологи. Усі вони сьогодні знайомилися з дітками та пригощали їх солодощами. З цукерками приїхали й гості з області та міста, а мами подарували – іменний торт інклюзивно-ресурсному центру.

Нагадаємо, вісімнадцятий та останній в цьому році інклюзивно-ресурсний центр на Волині відкриють в Любомльській ОТГ.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%