У Новий рік – з новим очільником

У Новий рік – з новим очільником

Головою районної ради став ківерчанин-укропівець з лісівничою освітою та серцем юриста

На пленарному засіданні позачергової тридцять першої сесії Ківерцівської районної ради VII скликання депутати обрали головою районної ради Олександра Гурського. Про це повідомляє відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики Ківерцівської РДА.

Із 36 депутатів районної ради на сесії були присутні 27 народних обранців. У роботі сесії взяли участь голова Ківерцівської районної державної адміністрації Валерій Ткачук, депутати Волинської обласної та Луцької міської рад, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії у зв’язку з складанням депутатських повноважень Василем Хмілевським представлено новообраного депутата Олександра Гурського.

Першим розглянули питання про вибори голови районної ради. На цю посаду було запропоновано кандидатуру – Олександра Гурського.

Під час проведення таємного голосування депутати 26 голосів віддали на підтримку Олександра Григоровича Гурського.

«В тій частині району, що залишилася після створення ОТГ, необхідно дотримуватися порядку, забезпечувати його розвиток, – зауважив Григорій Недопад, який є також депутатом Ківерцівської районної ради. – Вважаю кандидатуру Олександра Гурського достойною для того, щоб працювати на благо громади на посаді голови Ківерцівської районної ради. Районній раді потрібні перспективні люди, які вміють працювати якісно і на результат. Досвід і професіоналізм Олександра Гурського забезпечили йому підтримку майже усіх присутніх депутатів, а це вже свідчить про його авторитет і високу довіру до нього».

Олександр Гурський під час свого виступу розповів, що є жителем міста Ківерці, 1970 року народження, закінчив училище лісового господарства, навчався у Київській сільгоспакадемії, має вищу юридичну освіту.

«Я горджуся тим, що є депутатом партії «УКРОП», яка дуже добре зарекомендувала себе в нашій країні, ми підтримуємо мир, забезпечуємо розвиток і працюємо на благо наших громадян, – зазначив Олександр Гурський. – Я усвідомлено прийняв рішення стати кандидатом на голову Ківерцівської районної ради і хочу запевнити всіх, що матиму конструктивний діалог з усіма депутатами, щоб забезпечити спільну результативну роботу Ківерцівської районної ради. Хочу, щоб ми працювали так, аби на Ківерцівщину було приємно приїхати, щоб про нас гарно відгукувалися люди. Хочеться залишити після себе хороший результат».

«Сьогодні депутатською більшістю обрали дійсно достойну людину – Олександра Гурського – на посаду голови Ківерцівської районної ради, – зауважив депутат Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов. – Це людина із величезним досвідом роботи в Ківерцівській районній раді, працює уже в третьому скликанні. Тому вважаю, що він плідно працюватиме над тими завданнями, що стоять і в нас у Волинській обласній раді. А це і ефективна підтримка громад, які потребують допомоги. Впевнений, що він продовжить ту роботу, що впроваджував Григорій Недопад, будучи на посаді голови Ківерцівської районної ради, залучаючи кошти на розвиток Ківерцівського району. Вірю, що депутати районної ради зможуть знайти власні резерви, а також залучатимуть резерви обласної ради для того, щоб життя громади Ківерцівського району поліпшувалося».

«У нашому Ківерцівському районі відбулась визначна подія, адже новообраний голова – це людина, яка може залагодити гострі кути, налагодити спільну ефективну роботу, – каже депутат Волинської обласної ради Олександр Омельчук. Це дійсно достойний кандидат, що підтверджує майже одностайне голосування за його кандидатуру. Його підтримали представники всіх депутатських фракцій і груп. Це людина, яка буде розбудовувати Ківерцівський район, він має дуже великий досвід і спільними зусиллями зможемо досягти значних позитивних зрушень».

Тож, відповідно до ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи результати таємного голосування вирішено вважати обраним головою Ківерцівської районної ради Олександра Гурського.

Далі за пропозицією депутата Юліана Таранчука внесено зміни у порядок денний. Зокрема, про проект рішення «Про районний бюджет на 2019 рік». Також, згідно поданої заяви питання – «Про припинення повноважень заступника голови районної ради Т.Г. Чигрин».

У сесії зроблено перерву для засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів, яка попередньо розглянула проект рішення про бюджет району 2019 зі змінами та винесла даний проект на пленарне засідання.

Питання "Про районний бюджет 2019 року" проголосували 24 з 27 народних обранців. Також обрано нового заступника голови районної ради. Ним став депутат Протасюк Віталій Григорович.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%