Розтрата на 1,5 млн грн

Розтрата на 1,5 млн грн

Директор КП «Луцьке постане перед судом.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Посадовець у 2017 р. здійснив розтрату бюджетних коштів в розмірі 1 366 265 грн, передбачених на реконструкцію газових котелень в загальноосвітніх школах сіл Гірка Полонка, Рованці та Романів Луцького району, чим завдав збитків Луцькій районній раді в особливо великих розмірах.

Достовірно знаючи, що на проведення робіт із реконструкції котелень у школах відсутні будь-які дозвільні та погоджувальні проектно-кошторисні документи, директор комунального підприємства уклав із приватним підприємством «Екоресурси Волинь» договір  на виконання цих робіт.

В подальшому, попри те, що роботи і не могли бути виконані,  приватному підприємству було перераховано авансові платежі на суму понад 1 млн 360 тис. грн.

Так само зловживаючи своїм службовим становищем, у 2017 р. посадовець уклав із будівельною компанією «Акра-Буд» договори про виконання робіт із реконструкції корпусу школи з добудовою класних приміщень, їдалень, санвузлів в с. Мстишин Луцького району.

Попри те, що будівельні роботи компанія виконувати не могла, адже у неї анульована ліцензія на проведення таких робіт, директор КП посприяв, аби на рахунок компанії були перераховані авансові платежі, розтративши таким чином майже півмільйона гривень та завдавши збитків Луцькій районній раді у великих розмірах.

Аби уникнути кримінальної відповідальності, посадовець підписав документи, посвідчені невстановленою особою від імені директора будівельної компанії, в які з його відома було внесено завідомо недостовірні відомості про передачу КП «Луцьке» на зберігання ТОВ «Будівельна компанія Акра-Буд» будівельних матеріалів, та подав ці документи до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Волинській області.

У ході досудового розслідування відшкодовано майнову шкоду, яка завдана бюджету Луцького району, на суму 1 366 265 грн, понад 498 тис. грн залишилися не відшкодованими.

Подальшу долю директора комунального підприємства вирішуватиме суд.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%