Волиняни одержали новорічні сюрпризи від газовиків

Волиняни одержали новорічні сюрпризи від газовиків

Напередодні новорічно-різдвяних свят компанія «Волиньгаз» привітала своїх клієнтів.

Цьогоріч участь у всіх святкових заходах взяли і дорослі, і діти. Близько 2 000 волинян завітали цими днями до газової компанії та одержали новорічні гостинці, - інформує прес-служба ПАТ «Волиньгаз».

Споживачі природного газу, які впродовж тижня завітали до Центрів обслуговування клієнтів газової компанії, одержали пам’ятні брендовані сувеніри від «Волиньгаз». Також вони мали змогу дізнатися чимало нового про сучасні онлайн-сервіси та взяти участь у різноманітних акціях і розіграшах.

Одна з них - «Дні реєстрації», користувалася найбільшою популярністю. Близько 100 відвідувачів ЦОКів зареєстрували Особистий кабінет на моніторі «Тонкий клієнт» та отримали шанс виграти брендований сувенір у миттєвій безпрограшній лотореї - брендовану чашку, календар, блокнот, ручку.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят ми дякуємо нашим клієнтам за довгі роки співпраці з «Волиньгазом» іводночас залучаємо споживачів до використання зручних дистанційних сервісів: Особистого  кабінету на сайті 104.ua, мобільного додатку Mobile104, СМС-повідомлення та Viber 7104ua. Зі свого боку, намагатимемося створювати клієнтам максимально зручні та комфортні умови для отримання послуг», - зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Волиньгаз» Юрій Петрук.

Приємні згадки залишаться і в клієнтів газової компанії, які завітали в ці дні на прийом громадян до Центру надання адміністративних послуг м.Луцька. Нагадаємо, щосереди менеджер Центру обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз» надає консультації споживачам природного газу в луцькому ЦНАПІ.

Схоже, свято найбільше запам’ятається найменшим клієнтам.Нагадування про дотримання простих правил стане особливо корисним напередодні зимових канікул. Адже більшість школяриків, які завітали на екскурсії в ЦОК, вже досягли того віку, коли їм дозволяється користуватися газовою плитою. Тепер, повторивши правила, вони будуть впевненішими в своїх діях і сміливіше вмикати газ без присутності дорослих.

Малеча відгадувала загадки про газ, брала участь у вікторинах та за правильні відповіді отримувала заохочувальні призи. Найбільше захоплення викликали наліпки. Всі дітлахи, які впродовж святкового тижня заходили з батьками до Центрів обслуговування, повернулися додому з подарунком або сувеніром.

Тож, волинські школярі під час лекцій більше дізнались від менеджерів про роботу підприємства, яке забезпечує споживачів природним газом. Відтепер учні знають і про роботу екстреної служби 104, і чимало цікавої інформації про блакитний вогник.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%