З подарунками – до дітей

З подарунками – до дітей

Новий рік – у сільській школі

У ЗОШ І – ІІ ст. села Підманове зустріли Новий рік цікавою програмою і подарунками для дітей.

Напередодні учні школи дружно готувалися до свята: прикрашали вікна новорічними витинанками та сніжинками, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. А 28 грудня засвітилася різнокольоровими вогниками лісова красуня – ялинка.

На новорічному ранку в початкових класах діти, одягнені у яскраві костюми, перенесли глядачів у справжню новорічну казку. У цікавій формі пройшло новорічне свято для учнів 5-9 класів. Школярі підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями та танцями.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував присутнім море приємних емоцій та гарного настрою. Усі учні школи отримали солодкі подарунки та призи від Діда Мороза та Снігуроньки.

«Дирекція та педагогічний колектив щиро вдячні за подарунки та призи благодійному фонду «Патріоти Волині» Степана Івахіва, директору ШНПП Марії Христецькій, директору пансіонату «Шацькі озера» Федору Заяцю, підприємцям Василю Печуку, Оксані Стаднік, Юлії Якимˋюк, Петру Лукˋянюку. Хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за розуміння і підтримку! З Новим роком!» 
Наш кор. 
Фото з сайту "Район in.ua".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%