На Волині відкрили Центри обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»

На Волині відкрили Центри обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»

Жителі м.Камінь-Каширський та смт.Ратне одержали сучасні Центри обслуговування клієнтів європейського зразка на базі відділень газової компанії.

Два міні-ЦОКи газовики урочисто відкрили в останній робочий день року– 29 грудня.

Ратнівське відділення ПАТ «Волиньгаз» обслуговуватиме 15 тис. споживачів природного газу, а Камінь-Каширська дільниця, яка входить до цього відділення, – 13 тис. клієнтів.

У Ратнівському  Центрі споживачів обслуговуватиме 4 менеджера, а в Камінь-Каширському - 3 менеджера.

На Волині вже діє чотири сучасні Центри обслуговування клієнтів газової компанії. Нагадаємо, три з них відкрили цьогоріч, а перший ЦОК сучасного формату почав працювати 17 жовтня 2017 року в м.Луцьку. В Новому році заплановано відкриття ще двох Центрів обслуговування у двох містах - Володимирі-Волинському та Горохові.

«Відкриття вже третього та четвертого центрів обслуговування клієнтів на Волині – подія, важлива і для газовиків, і для споживачів. Адже десятки років компанія прагнула удосконалити клієнтський сервіс, привести його у відповідність до світових стандартів та вимог.  Тому виключно за кошти компанії за короткий час здійснилася  давня мрія споживачів, - зауважив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Волиньгаз» Юрій Петрук. - Прогнозуємо, що в смт.Ратне Центр щодня відвідуватиме до 70 клієнтів, а в м.Камінь-Каширський  - до 60 споживачів природного газу».

Центри обслуговування клієнтів - європейського зразка. Адже в них у повній мірі дотримана головна концепція: комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та одразу на місці зареєструватися у ньому. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку за потреби отримує у фахівця або на інформаційних стендах.

Сучасні технології обслуговування та доступність ЦОКів дають можливість зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі усіх нововведень на газовому ринку країни.

Центр обслуговування клієнтів у м.Камінь-Каширський розташований на вул.Хотешівській, 9, а в смт.Ратне - за такою адресою: вул.Газіна, 20. Графік роботи однаковий для обох міні-ЦОКів: щодня, окрім вихідних, із понеділка до п’ятниці з 8:00 - 17:00 год., обідня перерва - з 13:00 до 14:00 год.

Наш кор.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%