Свято новорічної ялинки

Свято новорічної ялинки

Близько шести сотень діток з різних районів, міст та об’єднаних територіальних громад регіону приїхали до Луцька на свято Обласної новорічної ялинки.

Про подію інформують на сайті облдержадміністрації.

Цей традиційний захід об’єднує діток чарівною казкою, веселощами, розвагами та подарунками. Сьогодні, 4 січня, вони розважалися разом з головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Для участі у заході запрошено дітей соціально-вразливих категорій. Зокрема, були присутні діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти загиблих військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, загиблих шахтарів, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та ті, які залишилися без догляду.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко звернувся до діток, як до майбутніх «будівничих» української держави:

«Я хочу вам побажати, аби цей рік був кращим за минулий. Життя не буває погане! Воно буває активне і цікаве, або більш активне і цікаве. Для вас головне – гарно вчитися, поважати один одного. Я хочу, аби ваші очі завжди світилися радістю, щоб ви завжди посміхалися! Я вірю, що ми створимо для вас всі умови для комфортного життя! Бажаю побільше приємних сюрпризів, доброти, ласки й віри в себе, в дружбу та справедливість», – промовив Олександр Ілліч.

Учасники свята змогли подивитися цікаву новорічну виставу, пофотографуватися з Дідом Морозом та Снігуркою, поліпити з глини. Також бажаючим робили яскравий аква-грим. Окрім того, усі дітки отримали новорічні подарунки.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%