Луцьк і Хелм підписали угоду про співпрацю

Луцьк і Хелм підписали угоду про співпрацю

Сьогодні в місті Хелм Республіки Польща секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та Президент Хелма Якуб Банашек підписали Партнерську угоду щодо реалізації проекту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька».

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Проект буде реалізовуватися в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014–2020, отримає фінансування з коштів ЄС на заходи в Луцьку та Хелмі.

Зокрема в Луцьку в рамках проекту буде проведено капітальний ремонт ділянки дороги по вул. Рівненська протяжністю 0,5 км, модернізовано систему світлофорного регулювання дорожнім рухом, оновлено вуличне освітлення на вул. Конякіна та Рівненська. Місто отримає 695 тис. євро грантових коштів та дофінансовуватиме роботи з коштів місцевого бюджету. 

Партнерська угода врегульовуватиме відносини між бенефіціарами проекту та є обов’язковою умовою для отримання гранту, яку необхідно було виконати після того, як було підписано Грантовий договір між Хелмом та грантодавцем (Міністерство інвестицій та розвитку Республіки Польща). Очікується, що роботи в рамках проекту в Луцьку розпочнуться навесні цього року.

Важливо, що це була перша зустріч з новообраним Президентом міста Хелм. Григорій Пустовіт привітав Якуба Банашека від імені всіх лучан з обранням на таку значиму відповідальну посаду. Він зауважив, що будучи містами-побратимами, Луцьк та Хелм мають дуже гарну історію співпраці у різних сферах і приємно, що співробітництво доповнилося ще одним проектом з великими інфраструктурними заходами, однаково важливими для обох міст.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%