Якою буде ціна проїзду в Луцьку?

Якою буде ціна проїзду в Луцьку?

Виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт 4 січня в ексклюзивному інтерв’ю «Волинській газеті» розповів про головне, що було в минулому році. А також відповів на злободенні питання прийдешнього. Наприклад, чи слід очікувати найближчим часом подорожчання вартості проїзду в міському пасажирському транспорті?


«Все регламентується тендерними процедурами. Наприклад, у разі збільшення не менш як на 10% вартості пального або мінімальної заробітної платні перевізники мають право подавати пропозиції щодо збільшення вартості проїзду пасажирів. Коли торік це відбулося, міська влада була змушена погодитися на незначне збільшення тарифів. Потім виникла загроза збільшення вартості пального, але цього не сталося. Тому й тарифи залишилися незмінними», – зазначив Григорій Пустовіт.

Чого очікувати?

«Надалі все залежатиме від об’єктивних факторів. Але наголошу: в цьому питанні ми до останнього будемо відстоювати інтереси пасажирів, аналізуючи пропозиції перевізників. Щоб там не було, але в цьому процесі громадськість не буде в ролі стороннього спостерігача, а активно відьму участь в обговоренні», – переконує очільник міської влади обласного центру.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: Григорій Пустовіт у службовому кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%