«Дзвінок із банку»: шахрайський капкан

«Дзвінок із банку»: шахрайський капкан

Новорічні свята посприяли тому, що волиняни втрачають пильність та легко стають жертвами шахраїв, які значно активізували свою діяльність у ці урочисті дні.


Лише за один день на Волині зареєстровано понад десяток шахрайств, серед яких 5 – пов’язані зі «дзвінками з банку».

Як повідомили в Прокуратурі Волинської області, до потерпілих телефонували зловмисники і, назвавшись працівниками банківських установ, під приводом необхідності розблокування банківської картки, припинення «хакерської атаки» на рахунок та зміни пін-коду просили назвати персональні дані та реквізити карток.

«Повідомивши такі відомості шахраям, лучанин позбувся 1300 грн, мешканка Луцького р-ну – понад 41 тис. грн, мешканці Любешівщини – 13 тис. та 30 тис. грн, а мешканець Ратнівщини – 2 тис. грн. Прокуратура області вкотре нагадує: аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити своїх банківських рахунків, адже працівники банківських установ навіть у святкові дні не проводять жодних операцій у телефонному режимі. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – потелефонуйте у банк та з'ясуйте ситуацію.

Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників!», – нагадує прес-служба прокуратури області.

Наш кор.

Фото: «5 канал».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%