Червоні з хутора знову в бою

Червоні з хутора знову в бою

Другий секретар ніби як забороненої Комуністичної партії України, уродженець хутора Зарогізного біля с. Ветли Любешівського р-ну, багаторічний Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк, який проживає в маєтку під Києвом, виліз із політичної барлоги.

 

3 січня 2019 р.,  як повідомила прес-служба КПУ, в столиці відбулося зібрання комуністів, які проголосували за висунення кандидатом у Президенти України першого секретаря Петра Симоненка. Як виявилося досі чинного вождя досі легітимної Комуністичної партії України, реєстраційне свідоцтво якої в Міністерстві юстиції України на чолі з Павлом Петренком так і не скасували.

Вочевидь, Петрові Симоненку, який залишив родину на користь молодої журналістки, чим грубо порушив «Моральний кодекс будівника комунізму», набридло сидіти без діла в елітній Конче-Заспі і він вирішив у  такий нестандартний спосіб нагадати про своє існування.

Паралельно вигулькнув із барлоги політичного небуття і другий секретар КПУ, багаторічний Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк. Його призначили керівником передвиборного штабу Петра Миколайовича, син якого свого часу одружився на доньці народного депутата від Волині Катерини Ващук.

Так уродженець хутора Зарогізного, що біля поліського с. Ветли, знову отримав роботу. Але яким буде результат Петра Симоненка, покажуть результати волевиявлення (якщо, звичайно, ЦВК зареєструє цю кандидатуру).

Деякі аналітики припускають, що тов. Симоненко піде на вибори як самовисуванець. Зокрема, генеральний директор Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» (КВУ) Олексій Кошель у коментарі «Укрінформу» сказав:

«Заява Комуністичної партії – це не більше, ніж порожні політичні заяви, які не мають під собою жодних підстав. Відповідно до закону про вибори Петро Симоненко як висуванець КПУ не може бути зареєстрований Центральною виборчою комісією. Натомість є всі підстави для того, щоб Центрвиборчком зареєстрував його як самовисуванця».

Водночас, за словами Олексія Кошеля, КПУ може заявити про підтримку Петра Симоненка як самовисуванця на пост Президента і провести потужну агітаційну кампанію із використанням своєї символіки:
«Сьогодні КПУ продовжує залишатися однією зі 153 офіційно зареєстрованих політичних партій України, судовий процес щодо її заборони триває уже понад два роки...».

Слід нагадати, що 20 років тому він уже брав участь у перегонах за пост глави держави і після вбивства лідера Народного руху України В'ячеслава Чорновола навіть вийшов у другий тур, де чинний Президент Леонід Кучма набрав 56%, а Петро Симоненко – 38%...

Цього разу, мабуть, другий тур Петру Симоненку не світить.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото прес-служби КПУ: Адам Мартинюк очолив комуністичний передвиборний штаб.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%