«Різдвяна коляда 2019»

«Різдвяна коляда 2019»

У Луцьку відбувся фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд.
Уже традиційно, на початку року в місті Луцьку в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті» проводиться обласний фестиваль з міні-футболу серед аматорських команд «Різдвяна коляда 2019» в рамках Всеукраїнських спортивно-масових заходів в зимовий період «Спортивна зима».
Фестиваль організовували Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Асоціацією міні-футболу Волині.
Мета та завдання Фестивалю:
- пропаганда здорового способу життя, організація змістовного дозвілля громадських організацій та протистояння шкідливих звичок у суспільстві;
- виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у гравців напередодні та під час Новорічних свят.
Участь у фестивалі взяло понад 190 учасників з 16 команд з міст та районів області. За результатами напруженої боротьби Кубок Діда Мороза виборола команда ФК Прип’ять (Любешів), Кубок Сніговика - МФК Гранітбуд Екслюзив (Горохів), Кубок Снігурочки - Камаз-Агро (Острожець). 
Також, в рамках фестивалю працівники Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх» провели Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Червона картка» - «Реальність починається з тебе!». Такі акції проводяться впродовж року з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%