Волинські фіскали звітують

Волинські фіскали звітують

Волиняни у 2018 році сплатили понад 3,7 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


Таким чином, внесок волинських страхувальників до бюджету в 2018 році перевищив показники 2017 року на 825 мільйонів гривень, повідомили в ГУ ДФС у Волинській області.

 «Завдяки ефективним спільним заходам усіх контролюючих органів у напрямку детінізації ринку праці  маємо вагомий ріст сплати єдиного внеску до попереднього звітного періоду, На часі - проаналізувати стан оплати праці у кожній сфері згідно гарантованих державою стандартів за підсумками року. На жаль, певна кількість суб’єктів господарювання, всупереч активній роз’яснювальній  роботі фахівців ДФС та Держпраці, намагається оптимізувати сплату податків саме шляхом неповної офіційної оплати праці. Тож, протидія тіньовим процесам у сфері зайнятості залишається пріоритетом у роботі фіскалів на 2019 рік», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що в питанні легалізації праці  більш активними повинні бути наймані працівники, спонукаючи працедавців укладати з ними трудові договори. Адже використання неоформленої праці – не лише порушує вимоги чинного законодавства, а й позбавляє прав громадян на соціальний захист.

Наш кор.

Фото із відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%