З легким паром по-озерецьки

З легким паром по-озерецьки

Рятувальники 9 січня 2019 р. оперативно ліквідували пожежу в готельно-банному комплексі «Озерецькі бані».


Про це сповістив прес-секретар УДСНС у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Володимир Нестеров.

Отже, новина про пожежу в відпочинковому комплексі «Озерецькі бані» в с. Озерце Ківерцівського р-ну до служби «101» надійшла о 16 год. 31 хв. Вже за 10 хв. до місця події прибула чергова варта Держави пожежно-рятувальної частини №6 м. Ківерці Управління ДСНС у Волинській області, їм на допомогу примчали рятувальники ДПРЧ-25 та ДПРЧ-1 м. Луцька.

«На гасіння було подано загалом 3 спеціальних водяних стволи, рятувальники працювали в апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання та зору від диму та вогню. Вогонь швидко розповсюджувався по дерев'яних конструкціях. Гасіння пожежі ускладнювалося низькою температурою навколишнього середовища.  Втім, вже о 17 год. 10 хв. зафіксовано локалізацію, а о 17 год. 55 хв. –  ліквідацію пожежі. Керівництво гасінням пожежі здійснювалося фахівцями Оперативно-координаційного центру управління ДСНС області. Завдяки злагодженим діям рятувальників дві сусідні будівлі вдалося врятувати від вогню», – зазначив Володимир Нестеров.
Причина пожежі встановлюється, на місці події працює спеціальна комісія. Хто саме приймав банні процедури в відпочинковому комплексі, наразі невідомо. Цілком можливо, що на цей момент в сауні «Озерецьких бань» було порожньо. На щастя, новин про потерпілих внаслідок пожежі немає.

Наш кор.

На фото Володимира НЕСТЕРОВА: під час гасіння пожежі в «Озерецьких банях».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%