Петро Порошенко – прибув!

Петро Порошенко – прибув!

Президент України Петро Порошенко 10 січня залишив межі столиці і прилетів гелікоптером в західноукраїнську область із офіційним візитом.

 

У його графіку – зустрічі у Рівному та Здолбунові, частину з яких зробили закритими. Про це повідомили колеги з газети «Рівне вечірнє»:

«Так, зранку Президент має бути на богослужінні у Святопокровському соборі з нагоди отримання Томосу для Православної церкви України. Спершу на богослужінні запрошували всіх, а потім відібрали, за даними журналістів, лише «надійних» вірян. Біля собору поставили «рамки».

А вчора журналістам із сусідньої області запропонували відвідати зустріч Президента Петра Порошенка із головами ОТГ, райрад, сільських рад, підприємцями та бюджетниками області в обласному драмтеатрі. В прес-службі облдержадміністрації говорили, що на зустріч взагалі зможе потрапити кожен. Проте вже за кілька годин журналістам, які акредитувалися на подію, повідомили, що зустріч буде закритою для преси. Не пустять туди і «сторонніх».

«Як зазначають у Рівненській облдержадміністрації, ідея не їхня, а столичної команди Президента.  Натомість, журналістам запропонували відвідати зустріч Президента із громадою Здолбунівського р-ну, яка відбудеться по обіді у Будинку культури Здолбунова. Запрошувала на зустріч із Президентом Здолбунівська райдержадміністрація. Кажуть, надіслали запрошення і громадським організаціям, і бюджетникам, і бізнесменам. Очікують приблизно на 450 людей, проте запевняють: жодного відбору та масового привезення на зустріч не буде», – пише «Рівне Вечірнє».

У той же час на Волині продовжують підготовку до запланованого на 11 січня візиту Президента Петра Порошенка. Як і в сусідній області, низка політичних партій також заявила, що прагне поспілкуватися з гарантом Конституції, більшість із них – опозиційні.

Наразі немає інформації, чи приїде глава держави в м. Луцьк, а чи обмежиться візитом на Рівненщину.

Наш кор.

На фото порталу «В кулуарах. Рівне»: під час візиту Президента Порошенка в сусідню область.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (266) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.6%