Дайош парад РККА і Вермахту?!

Дайош парад РККА і Вермахту?!

Хто і з якою метою марить відтворити… захоплення м. Луцька «визволителями зі Сходу»? 

«У реконструкторів військово-історичних подій є бажання відтворити цю подію («звільнення» м. Луцька військами РККА) . Звертались до міського керівництва за допомогою в організації проведення цієї події – їх це не зацікавило», –написав представник «клубу військово-історичної реконструкції «Вертикаль», лучанин Олександр Бахарєв, шукаючи в меценатів хоча б 15 тис. грн для реалізації цієї мінімум сумнівної ідеї.
Як не дивно, ця ініціатива викликала мляву реакцію політиків і громадських діячів. Хіба що в окремих мас-медіа написали про бажання «реконструкторів» показати «бій РККА і Вермахту», який справді відбувся 2 лютого 1944 р. і завершився перемогою бійців 7-ої Гвардійської кавалерійської дивізії над тиловими підрозділами гітлерівців. 
Лише керівник фракції «Свобода» в Луцькій міськраді Олександр Федік не побоявся відділити полову комуністичної ідеології від зерна історичної правди. 
«Для мене дивним є таке викривлення свідомості організаторів, які вперто не бажають відмовлятися від совєтсько-російського виховання та сприйняття історії крізь призму Московської імперії ідеології. Хоча війна з Росією триває 5-ий рік, хтось досі вважає прихід російських військ визволенням. І продовжує розглядати події Другої світової війни не з точки зору історичної правди, а з точки зору радянської міфології.  Яке визволення?! 2 лютого 1944 р. в історії Луцька відбулася зміна одного окупанта на іншого! Не більше і не менше!».
Дійсно, скільки ще має загинути українців у новітній війні з російськими загарбниками, щоб ми зрозуміли, що совіцька пам’ять, совіцькі герої – це невід’ємна важлива складова «русского міра», який несе смерть Україні?! 
Адже з таким самим «успіхом» можна «святкувати» і ще одне «визволення» м. Луцька того періоду. Це сталося ввечері 18 вересня 1939 р., коли танки 45-ої дивізії РККА увірвалися в обласний центрі Волині. Окупація «перших совєтів» відбулася на підставі таємного пакту Молотова-Ріббентропа, коли гітлерівський рейх і сталінський СССР вирішили розв’язати Другу світову війну. Скільки горя принесли червонозоряні «визволителі», можна порівняти хіба зі звірствами нацистів у 1941-1944 рр.
Якщо виходити з логіки «Вертикалі» й тих російських кураторів, які за нею можуть стояти, то чому б з нагоди «знаменної дати» не провести не лише реконструкцію бою червоних із армією Війська Польського, але й спільного параду РККА і Вермахту, котрий точно відбувся в м. Бресті і цілком імовірно, що в Ковелі у вересні 1939 р.? Якщо вже показувати події історичного минулого, то в комплексі, а не вибірково та ще й на догоду Кремлеві!

Володимир ДАНИЛЮК.
На фото «Історичної правди»: «реконструкція» зразка 2011 р. (період правління Віктора Януковича) у виконанні «Вертикалі» кривавих боїв за Київ у листопаді 1943 р., коли намагання «взяти» столицю України до чергових роковин «Великої Жовтневої Соціалістичної революції» призвело до загибелі сотень тисяч простих солдатів, здебільшого – примусово мобілізованих українців.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%