Змагання нацгвардійців

Наприкінці січня у місті Луцьку пройшов чемпіонат Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (ЗОТО НГУ) з боротьби «самбо».

Урочисте відкриття чемпіонату відбулися в спортивному комплексі ФСТ «Динамо» за участі: командира в/ч 1141, підполковника Василя Гуртовського, першого заступника голови Волинської обласної організації Василя Авраменка, начальника фізичної підготовки та спорту З0ТО НГУ, полковника Олексія Овчаренка, радниак голови облдержадміністрації Ігоря Кузнєцова та головного судді змагань ЗТУ Анатолія Бондарєва.

У змаганнях взяли участь 9 команд. Загальна кількість учасників – 65 спортсменів.

За підсумковими результатами серед команд першої групи переможцем стала збірна в/ч 3008 (м. Вінниця), на другому - команда в/ч 4114 (м. Львів) та на третьому місці - команда в/ч 1241 (м. Івано-Франківськ).

Серед команд другої групи перемогу здобула збірна в/ч 30539 (м. Хмельницький), друге виборола команда в/ч 3045 (м. Нетішин) на третьому місці - команда в/ч 1141 (м. Луцьк).

Переможці в командному заліку нагороджені кубками та грамотами ,а в особистому - грамотами та медалями.

За підсумками змагань кращі спортсмени пройдуть підготовку та приймуть участь в чемпіонаті Національної гвардії України, які відбудуться у м. Київ в квітні цього року.