«Штучний інтелект» в Україну не потрапив

«Штучний інтелект» в Україну не потрапив

Водій, який працював на замовлення українського підприємства і перевозив товар через митний пост «Ягодин» у ввіреному йому роботодавцем вантажному автомобілі, до офіційної поставки додав 195 власних картонних коробок.

У них містилась новенька дороговартісна техніка: порохотяги-роботи, роботи – натирачі підлоги і плитки, апарати для косметології, масажів та інші пристрої, оснащені «штучним інтелектом». Крім того – розхідні матеріали для поточного використання «розумної техніки», -  повідомляє Волинська митниця ДФС.

 Посадові особи управління протидії митним правопорушенням виявили прихований товар серед рулонів офіційно задекларованого металопрокату під час митного огляду автомобіля та перевірки товаросупровідних документів. Нині ця «зайва тонна» детально описується для  передачі на склад митниці: встановлюється точна кількість, найменування, індивідуальні характеристики товару. За попередніми оцінками фахівців, вартість особистого вантажу водія – близько 1,5 млн грн.

Попри це, уже зрозумілим є рівень його відповідальності за приховування від митного контролю: стаття 483 Митного Кодексу України визначає її як накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією (за рішенням суду).

Наш кор. 

Фото Волинської митниці ДФС.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%