«Куленепробивні хлопці»!

«Куленепробивні хлопці»!


У розважальному центрі «Промінь» з грандіозним успіхом відбулася прем’єра фільму «BTS Love Yourself toor in Seoul». Що це за фільм і чому стільки людей прийшло в луцьку кінозалу, щоб разом із європейськими глядачами одночасно побачити грандіозне шоу?

Південнокорейська група BTS («Bangtan Boys», українською «Куленепробивні хлопці») грає в стилі kpop. Це – корейська поп-музика, захоплююча, неповторна і специфічна.  Її створюють 7 чудових юнаків: Пак Чімін(Чімін), Чон Чонгук (Чонгук), Кім Техьон (V), Кім Намджун (Rap Monster), Мін Юнгі (Suga),Кім Сокджин (Джин), Чон Хосок (J-Hope). Із 2013 р. вони радують фанатів по всьому світу своєю музикою і танцями. 
Цей фільм, показаний 26 січня ц. р. у м. Луцьку (на заздрість, наприклад, м. Рівному й іншим провінційним населеним пунктам, де його не було!) та в інших найбільших містах України та світу, це, по суті, запис їхнього концерту в столиці Південної Кореї – м. Сеулі. Він створений для тих людей, які не змогли відвідати їхні виступи в Парижі, Варшаві, Берліні і в інших містах світу. 
Емоції глядачів важко передати: вони бачили свої кумирів на великих екранах і підспівували кожну пісню! До речі , цей фільм став наймасштабнішою прем’єрою в історії кіно та може потрапити в Книгу рекордів Гіннесса. Тепер виступ «Куленепробивних хлопців» – найпопулярніший у 95 країнах світу! І м. Луцьк, серед небагатьох українських міст, долучився до цього свята!

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото автора: «Bangtan Boys» на луцькому екрані.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%