Правда одним реченням 31.01.2019

Правда одним реченням 31.01.2019

…Директор Волинського обласного центру підтримки інклюзивної освіти Тамара Мазурик під час Всеукраїнської звітної конференції з рук Президента України Петра Порошенка та його дружини Марини Порошенко отримала іменну Подяку  за активну співпрацю у питанні соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.
…Голові Прилуцької сільради Ківерцівського р-ну Валентину Арчибасову та ПП МВП «Шляхбуд» після втручання депутатів облради та облдержадміністрації категорично заборонили асфальтувати сільські вулиці в умовах мінусової температури. 
…Розслідування бандитського нападу на родину відомого адвоката Сергія Сафулька всупереч бадьорим запевненням правоохоронців знайти і знешкодити злочинців досі не принесло ніякого результату.
…Політика субсидій уряду Гройсмана зазнала краху: якщо торік допомогу від держави за сплату послуг ЖКГ і газу отримувало понад 7 млн українських сімей, то в нинішньому їх кількість штучно скоротили наполовину.
…Вчора на території авіаційного полігону (в/ч А1547) біля с. Поворськ (охоплює межі Ковельського, Маневицького і Камінь-Каширського р-нів) завершилися триденні цілодобові навчання бойової авіації з бомбардуванням та обстрілом ракетами цілей умовного противника.
…Монополізм приватних заготівельників призвів до зменшення закупівельної ціни на телят живою вагою до суми менше 50 грн за кг. 
…Головним підрозділом детективів Національного антикорупційного бюро України розглянуте рішення облради від 20 грудня 2018 р. №22/2 «Про критичну ситуацію, яка склалася на ДП Волиньторф», і  встановлено, що наявності ознак складу кримінальних правопорушень, підслідних НАБУ, з боку органів державної виконавчої влади не виявлено.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (404) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%