Без бюджету, але з грішми

Без бюджету, але з грішми


Директор департаменту фінансів облдержадміністрації  Ігор Никитюк повідомив: незважаючи на судовий розгляд рішення облради про бюджет 2019 р, усі кошти для потреб працівників бюджетної сфери виплачуються в повному обсязі.

Ігор Никитюк очолює Департамент фінансів облдержадміністрації з червня 2006 р., коли замінив на цій посаді багаторічного і досвідченого Василя Грома. Ігор Миколайович за цей час отримав неоціненний досвід роботи з різними очільниками як виконавчої, так і представницької гілок влади Волині: Володимиром Бондарем, Миколою Романюком, Борисом Клімчуком, Олександром Башкаленком, Григорієм Пустовітом, Володимиром Гунчиком і Олександром Савченком, а також – Анатолієм Грицюком, Володимиром Войтовичем,  Валентином Вітром та Ігорем Палицею.
Тому як ніхто інший знає всі тонкощі процесу підготовки, ухвалення та виконання бюджету області, але працює вперше в ситуації, коли проголосований більшістю депутатів найголовніший кошторис Волині оскаржений головою облдержадміністрації в Окружному адміністративному суді  Волинської області. І доки служителі Феміди не те що не оголосили свого вердикту, але навіть не призначили дату розгляду, область живе за тимчасовим бюджетним розписом, коли щомісячні видатки щомісячно здійснюються за пропорцією 1/12 до минулорічних параметрів. За таких обставин Ігор Никитюк, на якого заступник голови облради Роман Карп’юк навіть поскаржився в Прокуратуру Волинської області (вважає, що за відсутності нового бюджету виплати в розмірі 1/12 не проводяться), на чолі Департаменту фінансів продовжує виконувати свої повноваження. Найголовніше ж, що ніякого фінансового паралічу в області немає, і на цьому наголосив Ігор Никитюк, спілкуючись із журналістами телеканалу «Сфера-TV. Луцьк».
«Навіть за таких обставин здійснюються абсолютно всі виплати, – сказав серед іншого Ігор Никитюк. – І на зарплати працівникам бюджетної сфери, і для розрахунку  за житлово-комунальні послуги, і для допомоги на дітей, і всі інші виплати…».
Також на основі раніше ухвалених рішень в області проводяться й масштабні заходи. Зокрема, наприкінці лютого ц. р. планується організувати Міжнародний бізнес-форум «Волинь-інвест 2019». Попередній відбувся за тісної співпраці облдержадміністрації, облради та за сприяння Луцької міської ради і викликав, в основному, позитивну оцінку з боку його учасників, співорганізаторів та – найголовніше – підприємців із різних країн.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Ольги КОНОНЧУК і з відкритих джерел: депутати на сесійному засіданні; скрін-шот із телепрограми, де Ігор Никитюк розповів про особливості роботи без бюджету.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%