Новітню техніку і технологію

Новітню техніку і технологію

демонстрували на полях Дорогиничівської сільської ради.

Минулого року с. Дорогиничі Локачинського р-ну зібрало голів райдержадміністрацій усієї Волині. Навіть керівники виконавчої влади Рівненщини, Львівщини, Івано-Франківщини завітали сюди. Бо керівник ТзОВ «П’ятидні» Валерій Діброва демонстрував, як сьогодні обробляють поля за найсучаснішими технологіями. А Дорогиничі опинилися в центрі уваги тому, що саме його 936 га орендує згадане товариство.

– Видовище, яке запропонував нам Валерій Діброва, було справді вражаюче, – розповідає Дорогиничівський сільський голова Олександр Дрозда. – Потужна техніка «П’ятиднів» зумисне приїхала аж із сусідньої Іваничівщини, де в селі Колона товариство зберігає більшість машин. Під час семінару спеціалісти показали, як землю треба обробляти, удобрювати, засівати. І все це – за останніми вимогами часу.

Втім, і за дрібних господарів у Дорогиничах не забувають.

– Зараз у нас дуже багато заяв від місцевих жителів, які би хотіли брати землю й господарювати, – каже Олександр Павлович. – Та на відміну від кількості населення, земля, на жаль, не росте. Тому для молодих сімей тримаємо в резерві 16 гектарів і маємо ще частку невитребуваних паїв. Словом, земля в нас сьогодні – справді на вагу золота. Бо з її допомогою люди мають пайові гроші та зерно, діти і старики – спонсорську допомогу на свята, доросла громада – підтримку від орендарів у вигляді техніки для розчистки снігу чи вивезення сміття, а сільська казна – гроші на утримання бюджетних установ.

Оксана БУБЕНЩИКОВА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%