Чому ректор танцював?

Чому ректор танцював?

Відбулося велелюдне та урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам Луцького національного технічного університету. Подія ознаменувалася як суворістю офіційної частини, так і невимушеністю під час відзначення свята.

Церемонія пройшла у стінах Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. 733 випускники отримали довгоочікувані освітні документи, серед щасливчиків – і двоє іноземців.
Традиційно свято розпочалося із спільного виконання Гімну України, після цього на сцену запросили ректорат університету на чолі з ректором, депутатом облради Петром Савчуком.
Далі для головних дійових осіб та гостей свята виступив оркестр «Кантабіле» під керівництвом народного ортиста України, орденоносця та запального Товія Рівеця.
Привітати дипломованих фахівців прийшла велика університетська родина та чимало шанованих гостей.
Петро Савчук також пошанував випускниківі із успішним завершенням освітнього процесу та зазначив:
«З року в рік ЛНТУ підсилює свої позиції. Якщо говорити про випуск магістрів, то сьогодні це понад 730 кращих із кращих, які пройшли тернистий шлях випробувань і будуть нагороджені за свої успіхи дипломом та відкритими можливостями».
Крім того, ректор відзначив, що цьогорічний випуск є масштабнішим у порівнянні з попереднім, адже має на 210 випускників більше. За його словами, це зумовлено постійним розвитком навчального закладу та підготовкою фахівців найвищої кваліфікації.
Долучилися до вітань і представники влади. Зокрема, заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук відмітив, що за останні роки саме цей університет зріс, а у викладачів з’явилась можливість працювати в ширших напрямках та глибше з кожним студентом. Він зауважив, що важливо, аби всі спільно трудились над людським розвитком, а з такою кількістю освічених випускників це не буде проблемою.
Також до вітань долучилися голова обласної профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, професорсько-викладацький склад навчального закладу, студенти, друзі, батьки та рідні.
Випускник ЛНТУ Андрій Ковтун від імені всіх магістрів подякував викладачам за терпіння, наполегливість та віру в студентів, за подаровані знання та досвід. Він запевнив, що всі випускники будуть однією великою університетською родиною.
«Сьогодні – я випускник, і це класно. Я хочу, щоб кожен радів, що він магістр, і так само я хочу, щоб університет пишався своїми випускниками», – наголосив Андрій та побажав кожному впевнено іти до своєї мети.
Окрім вручення дипломів та теплих побажань на гостей чекала цікава концертна програма та багато приємних сюрпризів. Глядачів розважав духовий оркестр Луцького прикордонного загону, також музичні вітання подарували студент-іноземець Елвіс Акауба та студентка факультету бізнесу Христина Ващеня. А студентська рада навіть підготувала сюрприз – грошовий дощ, щоправда, банкноти були сувенірними.
Завершилося свято традиційним вальсом. Під мелодійні акорди гри на саксофоні декана факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій Ростислава Редька у танці закружляли ректор, декани, викладачі та випускники... 
Після цього зал спільно виконав гімн ЛНТУ… Свято закінчилося… Для одних розпочалися звичні освітянські будні, для інших – пошук свого місця у цьому світі.

Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%