А басейн – на перспективу!

А басейн – на перспективу!

Ще треба пошукати таке дружне село, як Соловичі, що в Турійському р-ні. Бо тамтешня громада і працювати встигає, і свій аматорський театр має, і спортом на солідному рівні займається. А Ярослав Кашуба – не просто сільський голова та актор. Він ще й голова федерації футболу Турійського р-ну.

– Три роки місцева громада за підтримки меценатів і сприяння влади трудилася, аби в липні 2013-го на День села відкрити новий стадіон, – не без гордості каже Ярослав Іванович. – Із таким об’єктом мали де і чемпіонат району з футболу провести, і з командою «Волинь» на своєму полі зіграти.

Однак 77 тис. грн на стадіон виявилися квіточками порівняно з тим, що задумала Соловичівська сільрада на рік 2014-й.

– Зараз у нас триває реконструкція поля для міні-футболу. Там же мають бути душова та роздягальня. На все про все залучимо 150-200 тисяч. І в липні на День села гості свята зможуть оцінити якість і цього об’єкта.

Аби спорт і туризм у Соловичах розвивався на належному рівні, сільрада подбала, аби в штатному розписі працівників з’явилася посада інструктора.

Минулого тижня в Соловичах відбулася конференція, учасники котрої взялися відродити команду «Турія», яка би представляла район на першості області з футболу в першій лізі. А щоби такий амбітний задум став реальністю, учасники конференції вирішили: президентом футбольного клубу стане… громадськість.

– Так-так, – підтверджує Ярослав Кашуба. – Фермери, бізнесмени, керівники організацій із усього району зобов’язалися по дві тисячі гривень щороку сплачувати на утримання команди.

Рік Шевченка в Соловичах також не мине без результату. На свято Стрітення сільський аматорський театр дебютує з виставою «Назар Стодоля».

– Нашу гру спершу оцінять місцеві жителі. А потім – плануємо курсувати по сільрадах усього району, – ділиться планами Ярослав Кашуба. І доки їздитиме з виступами, заразом буде обдумувати іще грандіозніший проект:

– За дорученням голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, за сприяння голови райдержадміністрації Олександра Дишлюка, за фінансової підтримки меценатів Турійщини хочемо в соловичівській школі запустити плавальний басейн!

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.   

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%