Не даруйте підсніжників! І не приймайте ці квіти!

Не даруйте підсніжників! І не приймайте ці квіти!

У Міністерстві екології та природних ресурсів України попередили про сувору відповідальність за незаконний продаж і придбання квітів, внесених до Червоної книги.


«Українські екологи закликають не купувати весняні первоцвіти, що дозволить значно скоротити попит. Практично усі весняні лісові квіти в Україні опинилися на межі зникнення», – йдеться в повідомленні міністерства, яке наводять колеги з «Радіо Свобода».

У відомстві зазначили, що за незаконне придбання та збут квітів з Червоної книги України передбачено штраф від 510 до 1700 грн із конфіскацією рослин.

Слід зазначити, що попередження оприлюднили дуже вчасно: 8 Березня – Міжнародний жіночий день, який пропонували навіть перейменувати на День боротьби за права жінок.

Але масове винищення червонокнижних квітів напередодні 8 березня спонукає не лише екологів, але й громадськість до суворого захисту живої природи. Тому не треба дарувати піднісніжніків, крокусів та інших рідкісних рослин ні в п’ятницю 8 березня, ні наступними вихідними днями 9 і 10 березня.

Світлана КОМА.

На фото «Радіо Свобода»: червонокнижні квіти.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%