Київське фіаско громадянки Польської

Київське фіаско громадянки Польської У Києві трапилась аварія, і в салоні автомобіля-порушника поліція виявила Тетяну Польську, яку пов'язують з незаконною діяльністю «Луцьккондитер», а тому жінку розшукували правоохоронці ще й за погрози на адресу журналіста.


19 лютого ц. р. ресурс  "Київ Оперативний"   повідомив про це ДТП так:

«Як виявилося, в автомобілі «Toyota» (№AA 4975 AT) була подружня пара. Їх переслідували шевченківські правоохоронці (мається на увазі – співробітники Шевченківського РВ ГУ Нацполіції у м. Києві, – ред. ) і, тому що пані Польська Тетяна Миколаївна, 1975 р. н. (пасажирка автомобіля «Toyota») – особа, яка переховується від органів досудового слідства», – йдеться у повідомлені.
Зазначається колегами з порталу «ВолиньPost», що чоловік, який був за кермом, вирішив, що він проскочить поміж автівок, але не вийшло. Тепер йому доведеться відповідати як водієві за скоєння ДТП.

Статті, за якими звинувачують Тетяну Польську:
1) ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах);
2) ч. 3 ст. 209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом).

Жінку затримали і повідомили про це луцьким правоохоронцям. Також, слід зазначити, що є ухвала суду про дозвіл на затримання з метою приводу.

Тетяна Польська крім усього іншого стала героїню й іншого скандалу. Редактор інтернет-видання «Волинь24» Юрій Ричук у липні 2017 р. заявляв, що власниця компанії «Луцьккондитер» Тетяна Польська погрожує йому. Відповідну заяву про злочин Юрій Ричук подав у поліцію 5 липня 2017 р.

Нині Юрій Ричук працює в іншому інтернет-проекті, проте Тетяні Польській доведеться відповісти і за погрози на адресу працівника ЗМІ.

За свідченнями деяких ЗМІ, «Луцьккондитер» набрав кредитів та авансів, після чого не поставляв продукцію і не розплачувався з постачальниками сировини. Але чи це стало причиною банкрутства підприємства та втечі Тетяни Польської, чи якісь інші причини, а також – чи справді вона в усьому винна, наразі невідомо.

Світлана КОМА.
На фото порталу «Київ Оперативний»: Тетяна Польська.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%