Педагог! За покликанням душі та серця

Педагог! За покликанням душі та серця


Коли бачиш цю чарівну жінку, на обличчі якої завжди цвіте сонцесяйна посмішка, то життя видається добрішим та милішим. І тоді не сумніваєшся в тому, що краса та доброта порятують цей світ. А ще радієш, бо Олена Романюк не лише співпрацює з «Волинською газетою» як позаштатний автор, але й організувала серед колег передплату на улюблене видання. І – педагоги виграли приз!

Жодного разу не спостеріг, щоб Олена Романюк проявила якесь невдоволення, знайшла причину трохи посердитися. Ну, не в її це характері. Можливо, життєвий оптимізм черпає від нашої славетної землячки, співачки досвітніх вогнів Лесі Українки: «Я буду крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні…»? 
Аби не інтригувати читача далі, розсекретимо нашу активну авторку, яка кілька років підряд плідно співпрацює з «Волинською газетою». Матеріали різножанрового характеру, а також вірші  вчительки української мови та літератури закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №3» Олени Романюк неодноразово з’являлися на шпальтах нашої газети. Саме завдяки тому Олена Богданівна стала членом Національної спілки журналістів України. У педагога не стільки за освітою, як за покликанням, воістину непересічний талант. Тільки не звикла з природньої скромності вип’ячувати своє «я». Мудра та тактовна людина завжди хоче залишатися не на видноті...
В Олени Богданівни багато задумок, ідей та творчих планів, які при сприянні дирекції, колег поступово втілює в життя. Як промовчати про організовану нею патріотично-волонтерську акцію серед учнів ліцею, під час якої діти написали листи воїнам-фронтовикам, які відстоюють недоторканність наших кордонів на східних редутах України?!
Ці щирі дитячі послання-побажання надруковані 6 грудня 2018 р. у спецвипуску «Польова пошта» нашої газети. У преамбулі до них зазначається: «Росія веде 300-літню неоголошену війну супроти України. Сьогодні вона перейшла до відвертої військової агресії проти мирної Української держави, намагаючись учергове поневолити та знищити українську націю». 
Згодом видання було доставлене на фронт, тож, думається, жоден наш воїн-патріот не лишився байдужим до щирих і теплих думок та почуттів, що їх висловили ліцеїсти.
Неодноразово доводилося чути від Олени Богданівни, що вона любить дітей, завжди радіє з їхніх успіхів. І не тільки двох своїх, що ростить із чоловіком, а й тих, у душах яких засіває розумне, добре та вічне. Це ще раз засвідчує, що у педагогіку вона йшла свідомо. Не від кожного подібне можна почути.
І ще один штрих. Саме завдяки ініціативі Олени Романюк ліцей став передплачувати «Волинську газету». Цьогоріч під час розіграшу призів серед передплатників у руках директора обласного академічного лялькового театру Дмитра Поштарука опинилася й квитанція третього ліцею, на яку випав електрочайник. А вже подарунок представнику колективу «Луцький ліцей №3» вручив головний редактор тижневика Володимир Данилюк.
Сподіваємося, колеги неодноразово добрим словом згадають Олену Богданівну, коли в дружному та ініціативному колективі за цілющим чаєм обговорюватимуть нові творчі звершення. 

Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото Сергія ЦЮРИЦЯ: Олена Романюк із призом для педколективу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%