Ґрунтується на розумінні

Ґрунтується на розумінні

Коли є довіра громади, коли є порозуміння із владою, працювати міським головою набагато простіше, зізнається Рожищенський міський голова Афган Алієв.

 – Основне – вдалося владнати питання ремонту доріг, яких тут раніше практично не було, – розпочинає розмову посадовець. –  За чотири роки змогли залучити 7,5 мільйона гривень. Це – державні субвенції, кошти обласного і міського бюджетів. Для Рожища із 28 кілометрами асфальтованих доріг – це немала сума. Якщо працювати такими темпами, то за років 3-4 старих радянських доріг у місті не буде.

Ще одне – освітлення. Тут теж є позитивні зрушення: щороку у місті освітлюється 3-5 вулиць. Окрім того, у Рожищі зайнялися парками, почали залучати гроші інвесторів. Коштом міського бюджету відремонтували Меморіал слави, повністю замінили огорожу старого кладовища та збудували нове, територією у 5 га. Правда, проблема в тому, що казначейство заморозило фінансування, тож досі не можемо розрахуватися з виконавцями робіт.

– Приємно, що за 4 роки у нас спрацювало 4 міні-гранти: з облаштування спортивного, дитячих майданчиків та відкриття додаткових груп у наших садочках. До речі, за 4 роки ми відкрили 4 нових групи, – каже Афган Алієв.

Правда, й від проблем нікуди не дінешся.

– Нам треба прокласти приблизно 3 кілометри водогону через Стир, – розповідає міський голова. –  А його будівництво коштує в середньому 3,5 мільйони гривень. Таких коштів у нашому бюджеті нема, тож надіємося на обласну владу.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото із сайта газети "Слово Волині".

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%