Добре, коли у селі є робота

Добре, коли у селі є робота

Жителям с. Ватин, що в Горохівському р-ні, пощастило. Чому? До них уже давно прийшов інвестор. Вони, як каже, Ватинський сільський голова Іван Калитяк, усі гуртом – громада, держава та успішне сільськогосподарське підприємство – дають на місці лад.

Щодо інвестора: він свій, український. ТзОВ «Волинь Нова», що працює у комплексі добре знаного далеко за межами України підприємства «Волинь-Зерно-Продукт», уже давно орендує землі у Ватинської сільської ради. Як розповів Іван Калитяк, справно платить за оренду, тож по суті є для них бюджетонаповнювальним.

– А що ще потрібно?! Люди мають зарплату, причому непогану, вчасно її отримують, там працює сучасна техніка, – розповідає сільський голова. – Землі у нас вони загалом орендують понад 300 гектарів.

Так, успішне підприємство для сільської громади – то вже половина справи. Але якби не було бажання працювати та відчутної підтримки держави, навряд би це врятувало.

– Весною коштом обласного бюджету зробили білощебеневе покриття на вулиці Шкільній. Також тепер у гарному стані дорога до кладовища. Не буду зайвий раз казати, як це важливо для наших людей. На таке нам виділили 300 тисяч гривень. Добре, що влада допомагає, – каже Іван Калитяк.

Світлана ДУМСЬКА.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%