З молодечим запалом

З молодечим запалом

Михлинська сільська рада, що на Горохівщині, нічим особливо не відрізняється. Таке каже й сільський голова, котра, в принципі, вже привертає увагу своєю молодістю, Мар’яна Білецька.

Мовляв, працюємо: от протягом тих двох літ, що Мар’яна Ярославівна перебуває на посаді, відкрили садочок після реконструкції, проведеної коштом районного та обласного бюджетів, реалізовують спільний проект із поляками. І тут, повірте, довелося здивуватися не раз…

– 2013-го ми підписали дзеркальний проект у рамках транскордонного співробітництва. Тож нині триває реконструкція клубу. Можу похвалитися: чимало вже зроблено, – розповідає Мар’яна Білецька.

А клуб у Михлині буде далеко не простий: із більярдом, спортмайданчиком, комп’ютерним кабінетом.

– За цим проектом, у нас буде енергозберігаюча система опалення – стоятимуть теплонасоси. Наші підрядники кажуть, що таке на Волині діятиме вперше, – веде далі.

На запитання, чи не страшно було братися за реалізацію європейського проекту, сільський голова зізнається:

– Страшно. От попередній голова через це звільнився, а я прийшла. Працюю. Дуже допомагає адміністрація – надають консультації, детально розказують, що та як. Я не боюся задавати навіть найбезглуздіші запитання.

Світлана ДУМСЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%