Співпраця ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» із дрібними і середніми агровиробниками

Співпраця ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» із дрібними  і середніми агровиробниками

Як разом працюють господарства різних форм власності та виробничих потужностей.
ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» веде свою діяльність з 2001 р. Позиціює себе, як лідер з якості виробництва і переробки агропродукції та надання послуг, що об’єднує виробників та споживачів регіону.
На сьогодні – це група компаній, об’єднаних ТМ ВІЛІЯ , діяльність яких зосереджена у Волинській та Рівненській областях з чисельністю працюючих  1280 осіб (у 2018 середня заробітна плата становила 13227 грн).

Маємо:
8 елеваторних комплекси (потужність 337 тонн одночасного збереження) За 2018 рік прийнято 772.5 тис. тонн зернових та олійних, відвантажено – 719 тис. тонн.
В обробітку більше 26.7 тис. га землі. Досягли стабільних показників врожайності
Борошномельний комплекс.
Досвід в зерно-трейді. Надаємо послугу  – супровід експортних контрактів.
Власний автотранспорт (60 од. вантажних авто).

Тому, відповідно, ключовими компетенціями компанії є: агровиробництво, трейд сільськогосподарської продукції, виробництво та реалізація борошна, послуги вантажного транспорту (спеціалізований для перевезення СГП, добрив, органіки, насипних будівельних матеріалів), послуги елеваторного комплексу, реалізація агроресурсу (насіння, добрив, ЗЗР, дизпалива).

Унікальною компетенцією (а це те, в чому підприємство явно переважає конкурента) є можливість надати повний  технологічний пакет ресурсів та послуг, що задовільнить основні виробничі потреби агровиробників. 
Так, у 2018 р. реалізовано агровиробникам добрив на суму 387437,6 тис. грн, ЗЗР та мікродобрив – 187690,2 тис. грн, насіння власного – 42630,4 тис. грн, насіння покупного – 48689,6 тис. грн, палива – 89433,3 тис. грн.
За просування пакету ресурсів та послуг  відповідає департамент реалізації агроресурсу ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт», що обслуговує вже біля 200 партнерів Волинської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської обл. (розмір земель партнерів від 50 га до 6500 га ). З іншого боку, департамент сівпрацює з провідними виробниками ЗЗР та насіння (Байер, БАСФ, Сингента, Адама, Піонер, Лембке, Заатен Юніон, Альфа Смарт Агро та ін.) У 2018 р. менеджерами  департаменту було реалізовано  товарів на суму 750 млн грн, планований  обсяг на  2019 р. – близько  1000 млн грн.

Комерційна пропозиція на 2019 р.:
Працюємо як за попередньою оплатою, так і на  умовах товарного кредиту.
Пропонуємо комплексний пакетний підхід до постачання: 60% пакету добрива та ДП і 40% всі інші товари. 

ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» має дві точки зберігання хімії – м. Луцьк та с. Звиняче Горохівського р-ну.

Головним плюсом у нашому постачанні є те, що ми продаємо тільки те, що самі використовуємо і радимо тільки ті продукти, які дісно принесуть якісний та економічно привабливий результат.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%