Багаті родичі

Багаті родичі


Лозунг українських товстосумів: «І я не я, і хата не моя!».

Альфонс Ґабріель «Аль» Капоне у 1931 р. сів за ґрати не тому, що очолював гігантське мафіозне угрупування в США. Його запроторили в тюрму за… несплату податків. Але якби італійський гангстер та торговець контрабандним спиртним узяв на озброєння досвід нинішніх українських спритників, то записав би свої статки на родичів і вийшов би сухим із води!
Скромний суддя Волинського окружного адміністративного суду Сергій Костюкевич прославився, наприклад, не стільки своєю ухвалою від 14 лютого 2019 р., розблокувавши бюджет області на цей рік, коли схилив шальки терезів протистояння двох гілок обласної влади на один бік. При детальнішому ознайомленні з особою, чиїх фотографій у відкритому доступі навіть важко знайти, виявилося, що суддя Костюкевич – бідний, як церковна миша. 
Сергій Федорович живе в будинку розміром 296 метрів квадратних, який зареєстрований чи то на маму судді, чи то на його сестру. А земельна ділянка площею 1249 метрів квадратних, на якій стоїть ця «халупа» на курячих ніжках, зареєстрована в рівних частинах теж на жінок-родичок. Зрозуміло, що на правах безплатного користування суддя також  їздить автомобілем «Фольксваген Тігуан», котрий належить … батькові судді.
Ясно, що діло темне. Але формально порушень закону нема. 
Та хіба світ клином зійшовся на судді Костюкевичу, котрий, порівняно з іншими, виглядає як ангел во плоті?  Куди не кинь, носії «нової української влади», їхні попередники і наступники, масово приписують свої статки бабусям і дідусям, мамам і батькам, дітям, зятям і невісткам… І, як казали в кінострічці «Джентельмени удачі», хто ж їх посадить? Вони ж – пам’ятники патріотизму, світочі державотворення та локомотиви євроатлантичної інтеграції!
Зрозуміло, що коли б ефективно працювали податкові служби, то слідом за Альфонсом Ґабріелем «Аль» Капоне покрокував би в колонію суворого режиму не один наш «достойник». І не сотня. І навіть не тисяча… Але судді – хто? Той самий Роман Насіров, якого звільнили на засіданні Кабміну не лише за підозрою в незаконних преференціях для бізнесу іншого олігарха, але й за наявність подвійного (чи потрійного?!) громадянства, благополучно відновився на посаді голови ДФС в Окружному адміністративному суді міста Києва та навіть зареєструвався кандидатом у Президенти України. 
То коли сухими з води сотнями виходять насірови, то який дурень повірить, що якийсь вітчизняний «Аль» Капоне відповість за скоєне та буде змушений віддати народові те, що в цього ж народу вкрав?
Словом, з п’ятирічкою виконання вимог Майдану, друзі!

Володимир ДАНИЛЮК.
На фото з «Вікіпедії»: батько українських казнокрадів – американський гангстер та торговець контрабандою Альфонс Ґабріель «Аль» Капоне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%