Секрети прання: як зберегти одяг і пральну машинку в гарному стані

Секрети прання: як зберегти одяг  і пральну машинку в гарному стані

Щоб зберегти презентабельний вигляд одягу, позбутися від бруду і одержати чисту білизну, потрібно дещо більше, ніж просто вибрати правильний режим.

Ні хвилини відпочинку
Найефективніше завантажувати машину знову, не даючи їй відпочинку після першого прання, якщо є ще речі. Це дозволить використовувати тепло від попереднього циклу. Таким способом ви скорочуєте споживання електроенергії.

Використовуйте засіб від накипу
Жорстка вода – головна причина утворення накипу в пральній машині. Якщо ви не хочете, щоб прилад вийшов з ладу через кілька років, періодично очищайте його за допомогою оцту.
Очистіть барабан від речей. Залийте в контейнер для рідкого порошку 9%-й оцет і встановіть на максимально довгий цикл прання на режим виварювання. Коли цей режим закінчиться, запустіть «швидке прання» для того, щоб повністю вимити машинку від оцту і накипу.

Застібати чи ні?
Блискавки слід застібати перед пранням, щоб зубчики не пошкодили інші речі. А гудзики бажано розстібати, інакше вони можуть відірватися і нитки швидко зіпсуються.

Не тріть плями!
Перед тим як покласти одяг в машинку, ми запираємо плями, докладаючи до цього всі свої зусилля. Але, якщо ви не хочете, щоб з’явилася дірка, тоді краще не тріть її. Візьміть шматок білої тканини, налийте на неї плямовивідник і промокуйте, поки не утворюється піна.

Так ось куди зникає друга шкарпетка!
Пропадали у вас коли-небудь шкарпетки? Ми зараз відкриємо вам таємницю, куди все-таки вони зникають. При занадто щільному завантаженні машини вони притискаються до краю і потрапляють в невеликий зазор між гумовим ущільненням і барабаном. Щоб такого не сталося, пов’яжіть їх разом або використовуйте спеціальний мішечок для прання дрібних речей.

Періть купальники правильно
Купальники та інший одяг з еластану і спандексу потрібно прати тільки вручну і в прохолодній воді.

Надлишок порошку
Якщо річ дуже брудна – не потрібно сипати більше порошку. Навіть невелика його кількість впорається зі своїм завданням. Багато засобу для прання – багато піни, яка заважає якісному очищенню речей.

Тенісні м’ячики для прання
Якщо після зими ви зважитеся випрати свій пуховик, тоді покладіть до нього ще два тенісних м’ячики в барабан, щоб пух не скочувався і піна добре вимилася з речі.

Придбайте мішечок для прання дрібних речей
Він відмінно підходить для білизни, шкарпеток і колготок. Речі при цьому не розтягуються і не чіпляються.

Очищайте машинку
Не забувайте очищати знімний відсік для порошку і кондиціонера, оскільки під ними скупчуються миючі засоби. Після прання не закривайте дверцята, а дайте машині висохнути і провітритися.
Ці прості прийоми допоможуть вам зберегти ваші речі і пральну машину в ідеальному стані. А ще ви збережете гроші, воду і енергію.

Фото з сайта ukr.media.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%