1 мільйон євро – для Луцька!

1 мільйон євро – для Луцька!

В м. Луцьку розпочалася україно-польсько-білоруська конференція на тему збереження та ефективного використання історичної спадщини.


За   проектом Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна. 2014-2020» 28 лютого в конференц-залі луцької «Директорії» проводиться Міжнародна наукова конференція «Досвід ревіталізації і промоції історико-культурної спадщини». ЇЇ провели в рамках реалізації проекту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна».

В урочистому відкритті взяли участь та виступили виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міськради Григорій Пустовіт, директор Центру європейських проектів Лєшек Буллер, консул Генконсульства Республіки Польща в м. Луцьку Марек Запур та директор управління інвестиційних проектів адміністрації м. Любліна Кшиштоф Лонтка.

А потім науковці з України, Білорусі та Польщі поділилися досвідом відродження історичної спадщини в трьох тематичних напрямках..

Ревіталізація вежі Чарторийських у замку Любарта спільно з польським побратимом Любліном за сприяння ЄС - яскравий приклад реалізації західного вектора розвитку України. Не прогадало й наше польське місто-побратим: за цим же ж проектом Люблін отримає кошти для реконструкції Готичної вежі.

Слід зазначити:  з 1 млн 676 тис. євро, виділених Євросоюзом на реалізацію цілого комплексу заходів, м. Луцьк отримає левову частку – 1 млн 34 тис. євро.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: під час відкриття конференції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%