Польовий вишкіл резервістів

Польовий вишкіл резервістів

На Волині підрозділи територіальної оборони вдосконалюють бойові навички.


На одному з військових полігонів відбулися планові заняття у рамках «Всеукраїнського стрілецького дня», у яких взяли участь військовозобов’язані з організаційного ядра підрозділів територіальної оборони області. Інструктували учасників та передавали їм власний досвід офіцери військових комісаріатів та представники Громадського об’єднання «Буг». Резервісти вдосконалювали свої навички з тактичної та вогневої підготовки.

– Мета навчань залишається незмінною – польовий вишкіл військовозобов’язаних і відпрацювання їхніх навичок в умовах ведення бойових дій та партизанської війни. Крім того, сьогодні на полігон ми запросили і учнівську молодь. Впевнені, що така практика відбуватиметься на постійній основі, як невід’ємний елемент патріотичного виховання молодого покоління, – зазначив заступник начальника Волинського ОВК.

Також до заходу долучили школярів Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського. Хлопці та дівчата почерпнули нові знання з військової справи та отримали масу незабутніх вражень.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони (м. Рівне).
на фото: представник тер оборони Волині – на вогневому рубежі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%